Print Email

PREZENTACJA FIRMY


Kontynuujemy wieloletnią tradycję produkcji wyrobów gumowych w Kranj


Firma Savatech d.o.o., która została utworzona w 2002 roku kontynuuje tradycję produkcji przemysłowych wyrobów gumowych oraz opon, której początek datuje sią na 1920 rok.  

 

Szeroka oferta przemysłowych wyrobów gumowych


Savatech jest producentem różnego rodzaju przemysłowych wyrobów gumowych.
Jednym z najszybciej rozwijających się programów z ogromnym potencjałem jest ten, który wytwarza produkty do ochrony środowiska oraz produkty stosowane w akcjach ratowniczych. Savatech jest znana z takich wyrobów jak profile gumowe dla budownictwa, taśmy przenośnikowe które znajdują swoje zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu oraz wyroby tłoczone dla motoryzacji i innych przemysłów. Savatech Moto produkuje opony do jednośladów takich jak: skutery, motorowery, motocykle oraz wielośladów: gokartów, mini moto, przyczep rolniczych oraz przemysłowych. Dział Print posiada w swojej ofercie obciągi do druku offsetowego dla branży poligraficznej. Wszystkie wymienione produkty wytwarzane są z własnych mieszanek, które oferowane są także firmom zewnętrznym. Gumowe wyroby przemysłowe oraz opony, które są produkowane w spółce Savatech zostały opracowane przez naszych pracowników.

Poza produkcją wyrobów gumowych oferujemy usługi naszego Laboratorium Centralnego, fizycznego oraz chemicznego, jak również Działu Badań i Rozwoju.

W celu doskonalenia jakości produktów i usług firma uzyskała wiele międzynarodowych certyfikatów. Ponadto należy podkreślić, że w naszej firmie przywiązuje się dużą uwagę do ochrony środowiska.


Sprzedaż poprzez własną sieć sprzedaży

Spółka Savatech jest bardzo mocno skoncentrowana na eksporcie swoich produktów. Poprzez modernizację, rozwój i racjonalizację działań, firma ma duży wpływ na umiejscowienie słoweńskiej gospodarki w międzynarodowych strumieniach biznesowych. Większość eksportu odbywa się za pośrednictwem zagranicznych oddziałów firmy w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Czechach, Polsce, Stanach Zjednoczonych oraz przedstawicielstwa w Rosji.


na vrh