DANE FIRMY                        » więcej
GDZIE JESTEŚMY               » powiększ

tworzywa sztuczne i kauczuk
Drukuj Email
PREZENTACJA FIRMY

Kontynuujemy wieloletnią tradycję produkcji wyrobów gumowych w Kranj


Firma Savatech d.o.o., która została utworzona w 2002 roku podczas reorganizacji grupy Sava, kontynuuje tradycję produkcji przemysłowych wyrobów gumowych. W skład Savatech d.o.o. wchodzi dział Wyrobów Gumowych, jeden z podstawowych działów w ramach grupy SAVA. Ponadto dział Wyrobów Gumowych Savatech w swej strukturze posiada firmy Sava-Schäfer d.o.o., Sava Rol d.o.o. in Zagreb and Sava-GTI d.o.o. in Ptuj.

 

Szeroka oferta przemysłowych wyrobów gumowych


Savatech jest producentem różnego rodzaju przemysłowych wyrobów gumowych.
Jednym z najszybciej rozwijających się programów z ogromnym potencjałem jest Eko, który wytwarza produkty do ochrony środowiska oraz produkty stosowane w akcjach ratowniczych. Savatech jest znana z takich wyrobów jak uszczelnienia przemysłowe czy taśmy przenośnikowe, które znajdują swoje zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Ponadto Savatech Velo produkuje opony do jednośladów takich jak: skutery, motorowery, motocykle oraz wielośladów: gokartów, mini moto, ATV, przyczep rolniczych i samochodowych. Dział Print posiada w swojej ofercie druki offsetowe, koce dla branży drukarskiej. Wszystkie wymienione produkty wytwarzane są z własnych mieszanek, które oferowane są także firmom zewnętrznym. Gumowe wyroby przemysłowe oraz opony, które są produkowane w spółce Savatech zostały opracowane przez naszych pracowników.

Poza produkcją oferujemy usługi naszego Laboratorium fizycznego i chemicznego oraz Działu Badań i Rozwoju, jak również usługi projektowania.

W celu doskonalenia jakości produktów i usług firma zdobyła wiele międzynarodowych certyfikatów. Ponadto należy podkreślić, że w naszej firmie przywiązuje się dużą uwagę do ochrony środowiska.


Sprzedaż poprzez własną sieć sprzedaży

Spółka Savatech jest bardzo mocno skoncentrowana na eksporcie swoich produktów. Poprzez modernizację, rozwój i racjonalizację działań, firma ma duży wpływ na umiejscowienie słoweńskiej gospodarki w międzynarodowych stumieniach biznesowych. Większość eksportu odbywa się za pośrednictwem zagranicznych oddziałów firmy w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Polsce i Stanach Zjednoczonych, oraz przedstawicielstw we Włoszech i w Rosji.

 
na vrh