Print Email

PREZENTACJA FIRMY


Kontynuujemy wieloletnią tradycję produkcji wyrobów gumowych w Kranj


Firma Savatech d.o.o., teraz nazywany Trelleborg Slovenija, d.o.o., która została utworzona w 2002 roku kontynuuje tradycję produkcji przemysłowych wyrobów gumowych oraz opon, której początek datuje sią na 1920 rok.  

 

Szeroka oferta przemysłowych wyrobów gumowych


Trelleborg Slovenija jest producentem różnego rodzaju przemysłowych wyrobów gumowych.
Jednym z najszybciej rozwijających się programów z ogromnym potencjałem jest ten, który wytwarza produkty do ochrony środowiska oraz produkty stosowane w akcjach ratowniczych. Trelleborg Slovenija jest znana z takich wyrobów jak profile gumowe dla budownictwa, taśmy przenośnikowe które znajdują swoje zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu oraz wyroby tłoczone dla motoryzacji i innych przemysłów. Trelleborg Slovenija-Moto produkuje opony do jednośladów takich jak: skutery, motorowery, motocykle oraz wielośladów: gokartów, mini moto, przyczep rolniczych oraz przemysłowych. Wszystkie wymienione produkty wytwarzane są z własnych mieszanek, które oferowane są także firmom zewnętrznym. Gumowe wyroby przemysłowe oraz opony, które są produkowane w spółce Trelleborg Slovenija zostały opracowane przez naszych pracowników.

Poza produkcją wyrobów gumowych oferujemy usługi naszego Laboratorium Centralnego, fizycznego oraz chemicznego, jak również Działu Badań i Rozwoju.

W celu doskonalenia jakości produktów i usług firma uzyskała wiele międzynarodowych certyfikatów. Ponadto należy podkreślić, że w naszej firmie przywiązuje się dużą uwagę do ochrony środowiska.


Sprzedaż poprzez własną sieć sprzedaży

Spółka Trelleborg Slovenija jest bardzo mocno skoncentrowana na eksporcie swoich produktów. Poprzez modernizację, rozwój i racjonalizację działań, firma ma duży wpływ na umiejscowienie słoweńskiej gospodarki w międzynarodowych strumieniach biznesowych. Większość eksportu odbywa się za pośrednictwem zagranicznych oddziałów firmy w Niemczech, Czechach, Polsce oraz Stanach Zjednoczonych.


na vrh